Wypustka ze sztucznej skóry

Wypustki ze sztucznej skóry, to popularny element ozdobny wielu rodzajów odzieży, obuwia, dodatków ze skaju, czy też mebli i innych wyrobów skórzanych. Na Państwa potrzeby posiadamy gotowe wypustki ze sztucznej skóry, jak również wykonujemy je na życzenie klienta. W naszej ofercie jest bogaty wzornik kolorów skóry.

Do produkcji wypustek ze sztucznej skóry wykorzystujemy również materiały dostarczone przez klienta. Możemy je wykonać ze sznurkami różnej grubości i w różnych rozmiarach.

Proponowane przez nas wypustki ze sztucznej skóry mogą być w zależności od zapotrzebowania klienta :

- szyte – szyte wypustki ze sztucznej skóry cechują się dużą trwałością i sprawdzają się w wyrobach, w których szew będzie ukryty, bądź będzie komponował się z wyglądem produktu

wypustka ze sztucznej skóry 

- klejone – klejone wypustki ze sztucznej skóry są idealnym rozwiązaniem dla wyrobów, w których szew na wypustce nie może być widoczny po wszyciu w wyrób gotowy.  

- nacinane – nacinane wypustki ze sztucznej skóry perfekcyjnie sprawdzają się w wyrobach posiadających duże łuki, na przykład w obuwiu. Taka wypustka bardzo dobrze się układa na zgięciach.

- ze ściegiem ozdobnym – wypustki ze sztucznej skóry można dodatkowo wzbogacić ściegiem ozdobnym w każdym kolorze wybranym przez klienta.

wypustka ze ściegiem ozdobnym

Aby otrzymać poniższe wzorniki kolorystyczne w oryginale prosimy o kontakt z naszym biurem.

 

 

 

Wzornik kolorystyczny sztucznej skóry