Gurt spodniowy z wypustką

Wykonujemy gurty spodniowe z wypustką atłasową w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu, z łatwością dopasują je Państwo do swojego produktu. Wypustka atłasowa pozwala na wprowadzenie akcentu kontrastowego do gotowego produktu lub podkreślenie charakteru wyrobu. Gurt spodniowy z wypustką najlepiej sprawdza się jako uniwersalny dodatek do spodni męskich, jak i damskich.

Dla dodatkowego efektu wizualnego polecamy dodanie ściegu ozdobnego. Natomiast klientom, którzy chcą zaakcentować swoją markę na produkcie rekomendujemy dodanie logo na wypustce.

gurt z wypustką gurt z wypustką

Podejmujemy się również produkcji gurtu według wzoru klienta. Dzięki profesjonalnemu parkowi maszynowemu jesteśmy wstanie zagwarantować naszym klientom szybkie terminy realizacji, terminowość oraz wysoką jakość. Chętnie podejmujemy się szycia gurtu z materiału powierzonego, dzięki czemu klient ma wykonany pasek spodniowy z takiego samego materiału jak np kieszenie.

W naszej bogatej kolekcji dodatków garniturowych i garsonkowych znajdziecie Państwo również  wszelkiego rodzaju taśmy wzmacniające szwy, taśmy (szermezowe) do obszywania kieszeni, podwójne taśmy klejące (motylki) i inne.

gurt z wypustką i amf gurt z wypustką i ściegiem ozdobnym

Kontakt

ABET sp. j. M. Banaszewski, K. Tutak
ul. Fredry 21
91-336 Łódź, woj. łódzkie
tel. 42 612 19 19
tel. 42 612 18 88
kom. 693 680 056

e-mail: poczta@abet.com.pl

NIP: 7261004242
REGON: 470868639