Gurt spodniowy z logo

Wykonujemy gurty spodniowe z logo, które może zostać dowolnie zaprojektowane przez klienta. Swobodnie wybrany napis, symbol lub rysunek może być nadrukowany, tkany lub żakardowy. Taśma z logo może być również wzbogacona ozdobną, kolorową nitką. Samo logo wykonane jest w dowolnej gamie kolorystycznej. Gurt spodniowy z logo polecany jest firmom, które chcą umocnić swoją markę na rynku lub dopiero wejść na rynek z mocno zaakcentowaną nazwą.

gurt z logo gurt spodniowy z wypustka i logo

Podejmujemy się również produkcji gurtu według wzoru klienta. Dzięki profesjonalnemu parkowi maszynowemu jesteśmy wstanie zagwarantować naszym klientom szybkie terminy realizacji, terminowość oraz wysoką jakość. Chętnie podejmujemy się szycia gurtu z materiału powierzonego, dzięki czemu klient ma wykonany pasek spodniowy z takiego samego materiału jak np kieszenie.

W naszej bogatej kolekcji dodatków garniturowych i garsonkowych znajdziecie Państwo również  wszelkiego rodzaju taśmy wzmacniające szwy, taśmy (szermezowe) do obszywania kieszeni, podwójne taśmy klejące (motylki) i inne.

gurt z gumkami i logo gurt z logo i gumkami

 

Kontakt

ABET sp. j. M. Banaszewski, K. Tutak
ul. Fredry 21
91-336 Łódź, woj. łódzkie
tel. 42 612 19 19
tel. 42 612 18 88
kom. 693 680 056

e-mail: poczta@abet.com.pl

NIP: 7261004242
REGON: 470868639